Rytuały Salco au Naturel

Cena od: 250zł
Czas trwania: 90 min
Część ciała:
Cel zabiegu:
,
Przeznaczony dla:
, ,
Typ skóry:

Rytuał pielęgnacyjno-relaksacyjny

Rytuał pielęgnacyjno-relaksacyjny połączony z linią kosmetyków SALCO o delikatnym i subtelnym zapachu. Rytuał Salco SPA to luksusowy zabieg, który wprowadzi ciało i umysł w głębokie odprężenie. Rytuał ma na celu dokładne złuszczenie martwego naskórka a potem intensywne nawilżenie skóry. Specjalnie dobrane składniki o działaniu nawilżającym, odżywczym i łagodzącym zapewnią widoczne efekty a masaż wzmocni działanie balsamu i maski.

Rytuał Pielęgnacyjny Salco au Naturel Rhubarbe & Vanille

Orzeźwiający rytuał o właściwościach nawilżających i przeciwzapalnych. Łączy w sobie kojące i odżywcze działanie wanilii z bogactwem witamin i biopierwiastków zawartych w rabarbarze. Zabieg ten doskonale wpływa na kondycję skóry regenerując ją, odżywiając i przywracając promienny wygląd. Rytuał ten przywodzi na myśl letnie, ciepłe dni.

[peeling+masaż+masło]

Czas trwania zabiegu: 90 min

Rytuał Pielęgnacyjny Salco au Naturel Bamboo

Rytuał o lekkim, subtelnym zapachu bambusa. Wspomaga proces nawilżania skóry, przywraca równowagę i nadaje poczucie świeżości. Liczne składniki mineralne, zwłaszcza związki krzemu, przeciwdziałają utracie wilgotności i sprzyjają regeneracji skóry. Linia ta jest polecana szczególnie dla skóry suchej i wrażliwej. Po zabiegu skóra jest uelastyczniona, wzmocniona i ukojona. Delikatny i odświeżający zapach dodaje energii i wprawia w pozytywny nastrój.

[peeling+masaż+masło]

Czas trwania zabiegu: 90 min


Skontaktuj się z nami
Umów wizytę w klinice
+48 786 131 818
email@beautyspa.pl

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację
z naszymi specjalistami.


Rezerwacja on-line
Napisz do nas